Hikayemiz

İkinci el ve çıkma ekran alım satımı için kurduğumuz WhatsApp grubu 256 kişiyi geçtiği için WeChat platformuna taşındık. Güzel başlayan bu oluşuma referans sistemi ile üye almamıza rağmen ilerleyen zamanlarda sıkıntılar yaşamaya başladık. Bir arkadaşımızla sıkıntısız iş yapan ve referans olunan insanlar başka insanlarla alışverişlerinde ödeme ve ürün gönderimi sırasında sıkıntılar oluşturmaya başladı. Grubu biz kurup referans olduğumuz için mağdur olanlar tarafından suçlandığımız da oldu. Ama çok mahçup olduğumuz doğrudur.

İşte MOBAİLE kısmı buradaki güven ihtiyacından doğdu. Mobil dünyasında bir Aile kuralım dedik adına da MOBAİLE dedik. Ailenin olmazsa olmazlarından biri ve bu oluşumu kurma sebebimiz eksik olan GÜVENi tesis edebilmekti. Önce Mustafa DERELİ ustamız / abimiz ile durumu görüştük. En çok mağdur olanlardan biri de oydu. Dedik ki "sözleşmeli iş yapalım!" Bir çok arkadaşla paylaştık. İlk baştan "Ben varım!" diyen arkadaşlarla MOBAİLE'yi oluşturduk. Bu arkadaşlarımıza moderatör ünvanını verdik.

Sistemi anlatmak için 23, 24 ve 25 Mart'ta Kapadokya buluşmamızı gerçekleştirdik. Bize inanan 70 arkadaşımızla birlikte Ürgüp Uset Hotel'de tanıtım ve lansmanımızı yaptık.Fikirlerimizi anlattık, görüşlerini aldık.

Moderatörlerimiz sözleşme karşığılında siz değerli arkadaşlarımıza alanlarında hizmet verecekler. Her şey belirli sürelerde yapılmış, teslim edilmiş olacak. İşleminiz bittiğinde MOBAİLE Yönetimine ücretini yatıracaksınız. Moderatör ürününüzü gönderecek. Ürün elinize ulaştığında sorunsuz olduğunu kabul ederseniz para moderatörün hesabına yatırılacak. Eğer sıkıntı varsa bunu belgelendirerek tarafımıza başvuracak ve haklıysanız paranız tarafınıza iade edilecektir. Böylece ne siz ne de moderatörlerimiz mağdur olacaktır. Yine işiniz belirlenen süreler zarfında teslim edilmezse moderatörümüz tarafından ücretsiz olarak yapılıp size gönderilecektir.

Mobaile Nedir? Nasıl Kayıt Olunur

Mobaile işleyişi